O nas

Bazujemy na WIEDZY, dążymy do PERFEKCJI, dbamy o RELACJE

Control System Software to zgrany, doświadczony zespół profesjonalistów z obszaru zarówno informatyki, jak i transportu, spedycji i logistyki (TSL). Razem z Betacom S.A. działamy wspólnie z Liniami Biznesowymi Logistyka oraz Hybrydowe IT. Tworzymy autorskie rozwiązania dla klientów z sektora TSL, produkcji oraz wszystkich zainteresowanych optymalizacją oraz cyfryzacją łańcucha dostaw.

Pierwszy system zbudowaliśmy już w 1999 roku, wdrażając go między innymi w Grupie Metro, Erontrans, czy Ruch S.A. Od 2017 roku naszym flagowym rozwiązaniem jest powstały na bazie dotychczasowych doświadczeń system – VIA TMS, który zawiera między innymi moduły spedycji drogowej, kolejowej, morskiej, lotniczej, a także automatycznego planowania transportu.

System dedykowany jest zarówno dla firm posiadających własną flotę jak również stale współpracującymi z podwykonawcami. Poprzez wbudowany panel przewoźnika oraz agenta, współpraca staje się jeszcze szybsza oraz łatwiejsza. To jedno rozwiązanie oferujące pełne przejrzyste zarządzanie procesem realizacji zleceń – od przyjęcia po wystawienie faktury.
Dzięki otwartej integracji z systemami zewnętrznymi cały proces jest automatyczny i nie ma konieczności wykonywania manualnej pracy pomiędzy systemami klienta (End-to-End Digitalization).

 

WIEDZA TO PODSTAWA

Łączymy pasję do nowych technologii z nieustającą rozwojem wiedzy branżowej w sektorach działania naszych klientów. Konsekwentnie poszerzamy nasze kompetencje i pogłębiamy wiedzę,
w szczególności dzięki bliskim relacjom z naszymi partnerami i klientami. Wierzymy, że efektywne wykorzystanie technologii jest możliwe wyłącznie w oparciu o zrozumienie specyfiki i unikalności modelu działania danej organizacji. Dzięki temu budowane dzisiaj rozwiązanie, nie będzie ograniczać rozwoju klienta w przyszłości.

 

INNOWACJE DROGĄ DO PERFEKCJI

Mamy ponad dwie dekady doświadczeń w zakresie doskonalenia i optymalizacji funkcjonowania firm z sektora TSL, ale także z sektora paliwowego oraz spożywczego. Wykorzystując własne, autorskie pomysły tworzymy zoptymalizowane aplikacje webowe wykorzystując do tego innowacyjne technologie teleinformatyczne. Naszym wyróżnikiem jest nieustanne dążenie do perfekcji. Natomiast miarą sukcesu – fakt nieprzerwanej współpracy z klientami branżowymi od przeszło 20 lat.

 

RELACJE OPARTE NA KORZYŚCIACH I KOMUNIKACJI

Biznes opiera się na relacjach – z klientami, partnerami, współpracownikami. Zawsze dbamy o to, żeby wypracować i dostarczyć korzyści dla obu stron relacji. Jednocześnie stawiamy na bezpośrednią komunikację oraz pełną transparentność, zapewniając klientom wgląd we wszystkie prowadzone prace oraz strategię zarządzania założeniami projektowymi. W ten sposób budujemy zaufanie.