O NAS

WIEDZA TO PODSTAWA

W ramach naszego profesjonalnego zespołu łączymy pasję do nowych technologii z nieustającą inwestycją w rozwój wiedzy branżowej w sektorach działania naszych klientów. Wierzymy, że efektywne wykorzystanie technologii jest możliwe wyłącznie w oparciu o zrozumienie specyfiki i unikalności modelu działania naszego klienta. W ten sposób dzisiaj analizowane i projektowane rozwiązanie, nie powinno mieć ograniczeń blokujących jego rozwóju w przyszłości.


PERFEKCJA NIE PRZECIĘTNOŚĆ

Od ponad 20 lat Control System pracuje nad udoskonaleniem i optymalizacją pracy w firmach naszych klientów. Tworzymy indywidualnie zaprojektowane aplikacje webowe, przy użyciu innowacyjnych technologii. Najwyższą z możliwych nagród jest fakt nieprzerwanej współpracy z klientami branżowymi na przestrzeni ostatnich 20 lat. Tak długa obecność na rynku pozwliła nam zbierać doświadczenie podczas tworzenia dedykowanego oprogramowania nie tylko dla firm sektora transportowego lecz również działających w sektorze paliwowym jak i spożywczym.

KOMUNIKACJA TO TRANSPARENTOŚĆ

Budując relacje zawsze staramy się dowieść, że naszym celem i modelem korzyści dla obu stron jest wypracowanie relacji opartych na zaufaniu. Bezpośrenia komunikacja oraz pełan transparentność pozwala klientom mieć wgląd w zaawansowanie prac jak również strategię zarządzania założeniami projektowymi.


WE DELIVER PRODUCTIVITY

Maksymą rozwiązań “APOLLO” w tym flagowego APOLLO TMS jest dostarczenie oprogramowania pozwalającego osiągnąć maksymalną produktywność. Osiągamy to właśnie dzięki “WIEDZY”, “PERFEKCYJNOŚCI” oraz “KOMUNIKACJI” z naszymi partnerami.


Control System

ul. Rzemieślnicza 7
81-855 Sopot

 

tel. +48 58 556 80 80
biuro@controlsystem.com.pl